Co právě frčí?

Co právě frčí?

Category : Novinky

Co právě „frčí“ za téma ve skupinách tří cyklů VYLÉČENÍ?
otec a syn
Tak, jak sledujeme u sebe a kolem sebe, jak se rozvíjejí témata v diskusních fórech cyklů Vyléčení, i jak se ukázalo v právě proběhlém semináři, ve vzduchu visí, je moc hezky vidět, vnímat i snad slyšet téma žena-muž. Velmi nás to těší, jelikož jsme přesvědčené, že toto téma bylo a vždy bude pro spokojený a naplněný život naprosto zásadní. Všude kolem v energiích je toto téma přítomné.
Se souhlasem Jany ze druhého cyklu VYLÉČENÍ se dělíme o velké uvědomění, ke kterému po semináři došla a je platné pro mnohé z nás:
Tenhle týden si nějak víc uvědomuju, že některým chlapům chybí dostatek prostoru, který jim partnerky zabírají už tím, že jsou tak samostatné, skvělé, silné osobnosti… a pro jejich realizaci už moc nezbývá nebo do toho ani nemají chuť. Tak je pak ani nemáme za co ocenit, pochválit a vážit si a oni to taaak potřebují… je to možné?” Ano, souhlasíme!!!
Pokud se k vám toto téma ještě zcela nepropracovalo, můžete ho začít pouštět do svého prostoru, abyste si připravovaly půdu pro zářivou budoucnost ve funkčním naplněném vztahu!!!
Více o tom, jak s uvědoměním, ke kterým docházíme v životě, pracovat, se učíme právě v Cyklech Vyléčení. Ty nám zároveň otevírají mysl právě proto, aby k nám uvědomění vůbec mohla přicházet…

Diskuze přihlášení

Translate »