Nejčastější dotazy

Pro koho jsou semináře vhodné?

Pro kohokoliv, kdo je ochotný zkusit překonat svůj strach a zbavit se svých zdravotních, psychických, vztahových, emočních a dalších problémů. Vědomé a poctivé rozhodnutí je to, co Vás opravňuje přihlásit se k vyléčení :-). Budete skvělí, budete růst a mít čím dál raději sebe i život.

Jsem těhotná. Mohu navštívit seminář či konzultaci?

Ano. I pro miminko je vaše „práce“ přínosná, budeme rádi, pokud nám svůj „jiný“ stav napíšete do přihlašovacího e-mailu, abychom s miminkem počítaly.

Je nějaké zdravotní omezení, při kterém není vhodné semináře navštívit?

V případě, že máte kardiostimulátor či některou z psychických nemocí, napište anebo zavolejte, abychom se společně dohodli v závislosti na typu semináře.

 

zdroj: freeimages waiting

zdroj: freeimages waiting

 

Nedaří se mi otěhotnět. Je pro mě tento typ seminářů prospěšný?

Ano! Při individuálních konzultacích i na seminářích velmi často dojdeme k důvodům, blokům, strachům, nevědomým škodlivým programům, které brání vzniku nového života. Jsou to vždy silné okamžiky, když dojde k uvědomění a odstranění těchto skrytých sabotérů. V případě pochybností zavolejte, domluvíme se blíže.

Rádi bychom navštívili Váš seminář (přihlásili své děti), ale jste příliš daleko. Je možné pořádat jej v našem bydlišti?

Ano, určitě ano. Pokud se domluvíte s dalšími přáteli, kteří by jej rádi absolvovali, napište na vyleceni@vyleceni.info. Společně dohodneme další kroky.

Rádi bychom na určitý seminář, ale v nejbližších měsících není vypsán termín.

Harmonogram seminářů tvoříme s půlročním předstihem a termíny jsou dané. Pokud se však najde více zájemců (a je-li to v našich možnostech) snažíme se najít nový termín a harmonogram rozšířit. Pište prosím na vyleceni@vyleceni.info.

Je možné, že je mi po semináři, konzultaci hůře než před ním?

Při každém úklidu se nejdříve stav domácnosti zhorší vynášením starého a nepotřebného, než je možné vše uklidit na místo a nově srovnat do zářivé čistoty.
Pokud se po semináři přitíží (zhorší se zdravotní či psychický stav ), vnímejte to jako pozitivní. Znamená to, že jdete dobrým směrem. Čistíte tělo od emočních bloků, které se nám během semináře podařilo odbourat.
Pokud se tyto vrstvy vyplaví po semináři, je velkou výhodou, že jste se na semináři naučili funkční nástroje, jak nepříjemný stav zvrátit na svou stranu. Používáním nabytých znalostí se vlastně stáváte sami sobě léčiteli.

Jak dítěti přiblíž seminář?

Na dětských seminářích pracujeme společně na rozklíčování „obtížných“ emocí a jejich vědomé práci s nimi. Vyberte sami anebo s dítětem problém, který jej viditelně trápí: noční strachy, vzteky, agrese, smutek, počůrávání, škola atd. a na něm mu popište, že byste mu rádi s tímto problémem pomohli a že seminář může být jednou z cest, jak to udělat.

Není pro dítě jednoduché překonat vlastní obavy z návštěvy nového prostředí a práce ve skupině s neznámými dětmi. Můžete mu ale slíbit, že to bude nejenom úlevné, ale i zábava, při které se naučí více porozumět sobě samému a svým pocitům. Neslibujeme, že se okamžitě po jednom dopoledním semináři dítě zcela zbaví daného problému, ale je jisté, že se proces vlastního ozdravění nastartuje a může dojít ke značnému zlepšení.
Pokud se naopak několik dnů a týdnů po semináři příznaky zhorší, je to výborná zpráva! Vše je na dobré cestě, obrňte se trpělivostí a i samo dítě ujistěte, že je vše v pořádku a jde správným směrem!


Translate »