Hranice vlastních možností

Hranice vlastních možností

Category : Novinky

V poslední době se nám velmi líbilo přirovnání, které je běžné ve fyzioterapeutické praxi, kde se zachází s dvěma pojmy:

Mobilizace a manipulace.

Víte, jaký je rozdíl? Do jisté doby, pokud ještě nebyla překročena kritická hranice, si své problémy s páteří můžete napravit sami skrze cvičení – to je mobilizace.

Jenže, když je překročena právě kritická mez špatných návyků, která je pro každého člověka jiná, dostanete se do zóny, ze které si prostě sami pomoci nemůžete. Potom musí přijít právě manipulace, kterou provádí zkušený terapeut.

Ten vám pomůže dostat se zpět do správné polohy, ve které už je to znovu na vás, abyste se tam udrželi. A když to nevyjde, prostě jdete za zkušeným fyzioterapeutem znovu…

a s tou duší je to dost podobné a s uloženými návyky a systémy přesvědčení to platí o to víc. Prostě každý z nás se někdy dostane v sobě do nějaké vrstvy, se kterou sám nepohne… Z tohoto důvodu vám nabízíme průvodcování a zprostředkovávání aktuálního dění v energiích, načítání podpory pro řešení různých problémů a nacházení možností jejich řešení, které významně zvyšují kvalitu života.


Diskuze přihlášení

Translate »