Konzultace

Individuální konzultace jsou obvykle první cestou, jak odstranit ve svém těle a psychice bloky, které Vám brání prožívat svůj život ve zdraví a harmonii. Konzultace nejsou podmínkou účasti na intenzivním cyklu VYLÉČENÍ, ale jsou to první krůčky a také první pomoc, pokud potřebujete akutní podporu a úlevu, abychom se třeba naučili být rádi sami se sebou…

 

zdroj: freeimages waiting konzultace

zdroj: freeimages waiting

 

Objednat se můžete s důvěrou pomocí tohoto formuláře anebo e-mailem či telefonicky zde. Naše osobní stránky najdete zde:

Kontakt:

Mgr. Pavla Holubová poskytuje konzultace v soukromé praxi na Praze 4.
Osobní stránky na www.poznanise.cz.

Mgr. Eva Korbelová poskytuje konzultace v Centru Spirála v Týnci nad Sázavou.
Osobní stránky na www.centrumspirala.eu.

Využívané metody:

Kineziologie – metoda, při které se svalovým testem určí energetické blokády v těle a následně se vhodnými technikami (korekce, dotyk) tyto blokády efektivně odstraní.

One Brain (jednotný mozek) – komplexní soubor technik mající původ v kineziologii, čínské medicíně, psychoterapii, práci s energií rostlin. Zvolením správných postupů dochází k odstranění hlubokých příčin problémů v psychické a následně i fyzické rovině.

Reiki – léčivá životní energie, jejímž použitím skrze jemné přikládání rukou k tělu dochází k harmonizaci energetických toků v organismu. To umožňuje člověku cítit se lépe a uvolněně. Díky povzbuzení se potom tělo např. i lépe zbavuje škodlivin a celkově se čistí.

Cena konzultace je individuální, první konzultace je vždy intenzivnější a delší a pohybuje se v rozmezí 1.200 až 1.500 Kč (1,5 – 2 hodiny) dle náročnosti sezení.

Relaxační energetické ošetření 800 Kč

Zelené potraviny Green Ways– živá strava. Šťáva z mladého ječmene a sladkovodní řasa chorella pyrenoidosa jsou velkými pomocníky při celkové harmonizaci organismu. Působí jako účinné čističe-detoxikují až na buněčné úrovni těla, odkyselí naše překyselená těla a díky svému zcela přírodnímu složení a šetrnému způsobu zpracování dodají tělu potřebnou výživu, která je nezbytná pro zdraví. Konzultace zdarma.


Translate »