Reference Vyléčení

Přínos skupiny očima účastnic:

Síla  skupiny je obrovská. I po ukončení ročníku to pracuje  dál. Někde mezi nebem a zemí se všechny držíme za ruce a blaženě se usmíváme, jak nám ten život nádherně šlape. Přesvědčuju se o tom znovu a znovu. 

Jsem velmi vděčná, že jsem dostala tenhle dar od života. Vás všechny. Mějte se krásně a posílám objetí každé z vás.
L.
Je to prostě prima prevence a ještě navíc proměňovací kouzlo!

Kde to najdete? Navíc zabalené do laskavosti, sdílení a podpory.❤

Mám vás ráda.

Ahojky Evi a Pavli, moc vás obě zdravím a věřím, že se obě máte famfárově. 🙂 
Chtěla jsem vám moc poděkovat za to, co děláte a za vaši pomoc při mém porovnávání si života. Dostalo se mi velikého štěstí. Potkala jsem skvělého chlapa, do kterého jsem se bláznivě zamilovala a se kterým si připadám jako princezna, hýčká mě ale zároveň i naprosto respektuje, což je pro mě asi největší „vau“. Moc vám děkuju, protože vím, že bez vás bych k takovému muži cestu našla o hodně později, ne-li vůbec. Jste úžasné. 
Mějte se krásně, těším se, až vás zase uvidím.
S láskou P. K.

Ahoj děvčátka, mockrát Vám děkuji za podporu, jste úžasné.  Někdy mám pocit, že vlastně za to, že jsem to všechno ještě nevzdala vděčím z velké části i vám oběma, protože nejprve mě a následně i zbytku rodiny moc pomáháte.  Děkuji vám za neutuchající energii a péči, kterou do nás vkládáte.

Moc ráda bych vám všem poděkovala za neskutečnou podporu a opravdový a čistý zájem, bylo mi velkou ctí s vámi po celý rok tohle všechno sdílet a prožívat.
A je fuk, že to bude znít pateticky, ale mám vás všechny moc ráda a z celého srdce vám přeji do života jen to nejlepší. 
P.

 

Krásný den, milé dámy,

i já bych vám ze srdce chtěla všem poděkovat za nádherné a obohacující setkávání s vámi. Bylo mi potěšením sdílet s vámi vaše velmi osobní a intimní životní příběhy a pozorovat, jak se vám vlastně nám je daří s grácií a krok za krokem vnímat a řešit úplně jinak než před rokem.

Jsem ráda, že jste, a každá z nás jsme jedinečná a osobitá a máme si navzájem co dát a čím se obohatit. Dnes už vím, jak krásné je mít možnost otevřít se proudu života a umět si vychutnávat život každým dnem a plnými doušky a být vděčná za vše, co v životě mám.

M.

Děkuju?. V poslední době mi pořád běží velká vděčnost Vyléčení. Ukazuje se v praxi, že je to velmi funkční a nadčasové pojetí duality a Jednoty. Díky všemu, co jsem s vámi prošla, se mi daří odolávat různým lákadlům a esoterickým bludům a hodně si cením daru rozlišování. 
Zároveň je mi jasné, že další díly skládačky si musíme každý poskládat sám a že nic neplatí absolutně jako dogma….
Myslím, že pokud se nám podaří spontánně otevřít srdce a najet na automatické žití všeho, co zatím děláme mentální a energetickou prací, tak máme vyhráno.
L.

Milá Pavlo a Evo,
ještě jednou vám moc, moc za vše děkuji. Veliké DÍKY za vaši práci, vedení, podporu, trpělivost ……… a za vše, co se skrze vás děje mezi nebem a zemí. Veliké DÍKY VÁM  za poslední proběhlý seminář. O. P.

 

Ke mě dneska přišlo úžasné vypořádání se se strachem, jsem toho plná, tak s dovolením zase napíšu elaborát (už dlouho jsem si nepsala zápisky na papír a teď mám najednou po dlouhé době potřebu se vypsat…).
Odpoledne jsem utekla na hodinku na zahradu, už jsem to doma nemohla vydržet – od pondělka víceméně zavřeni doma, tři kusy z pěti nastydlí nebo marodní… Na zahradě jsem se hladově vrhla na budování terasy, tvořím si tam kytičkový a bylinkový záhon. Vzniká to trochu chaoticky (dnes mě napadl trochu eufemismus – vzniká to intuitivně :-))) ), prostě když mám chvilku, kousek odplevelím, odtravním a zasadím tam něco, co dostanu, najdu, koupím… Na jednom kousku byl obrovský trs trávy, strašně hustá a zatím mi nikdy nešla vyrýpnout. Pořád jsem čekala na vhodnou příležitost, že řeknu dědovi nebo mužovi, ať na to vlítnou s větší silou. A dneska jsem si řekla, že to zkusím znova. Šla jsem na to chvíli rýčem, chvíli lopatkou, chvíli rukama, střídavě ze všech stran, tráva začala povolovat… a najednou mě napadlo, že je to jako s tím mým strachem. Že jsem na něj šla hrubě s rýčem, a když se nechtěl hnout, tak jsem se vztekala a litovala a vzdávala to. Ale když na to půjdu z různých stran, různou silou, různými technikami, tak to půjde! A tráva najednou přestala klást odpor, za mnou se vršila hromada trsů i s kořeny, a jak jsem s blížila k prostředku, zjišťovala jsem že v tom houští je docela dost života – brouci, larvy, i malinká ještěrka a pak se ukázalo, že tam vespod živoří i bylinky, máta a oregano, které tam kdysi byly a já je nechala zarůst. A vzpomněla jsem si na nás, že takhle je to s tou naší vnitřní moudrostí. Kdysi dávno žila a kvetla a voněla, ale pak jsme na ni zapomněly. Jenže ona tam je pořád a čeká, až ji vysvobodíme od toho dusivého strachu a pak se rozvoní znova. Jako dneska ty bylinky, ony fakt byly cítit hned, jak jsem vyrvala tu trávu :-)))
Uff. Jsem unavená, ale zároveň je mi nádherně. Sloupla se zase další cibulová slupka… E. D.

 

Díky všem za všechna  milá a velmi přínosná setkání, za spoustu kouzel, kterými  jste nás obohatily, za vše, co jste vnesly a čím přispěly ke chvilkám hojnosti a pohodlí:-) Díky za čajíky, květiny i vůně, je to rázem jiný svět, voňavý a krásný nejen na pohled. Díky, že jste a vše co umíte láskyplně předáváte dál!!!!!!!!!!!!!!!

Nevím, jestli je to placebo efekt, ale přijde mi, že jsem mnohem víc empatická, otevřená než před naším setkáním. Vidím to na běžných věcech, například, když mi do kanceláře přijdou klienti, povídám si s nimi mnohem spontánněji než dřív. A i ve vztahu se svojí dcerkou – mám větší trpělivost, pochopení, dokážu držet svoje ego víc na uzdě a mám z toho velkou radost! 🙂 P. B.

 

Krásné středeční ráno (a doufám,že pro všechny z vás je opravdu krásné), ráda bych se s vámi podělila o následující – když jsem se v sobotu odpoledne sedla před Spirálou do auta, tak ačkoliv jsem neměla pocit,že by se událo něco překotného, cítila jsem se úplně jinak, klidná, silná a naplněná láskou, láskou k sobě, k vám, k životu. Večer jsem ještě meditovala a cítila že, ANO konečně se ledy pohnuly, něco uvnitř mě je jinak :-). Na té vlně se vezu pořád, samozřejmě už ne v takové intenzitě, ale snažím se víc soustředit na sebe, do sebe a zbytek nijak zvlášť neřešit. P. B.

 

Milé holky, ženy a mé krásné spolukouzelnice. Ráda jsem si přečetla vaše příspěvky a těší mě, že má naše společné kouzlení takovou sílu. U mě je určitě hodně znát na větším propojení a naladění s mojí holčičkou, ke které jsem přišla nějak blíž. Zároveň jsem dokázala pracovat na své největší bolesti a na svého syna už nyní myslím jen s láskou a srdcem otevřeným. Ještě pořád ale tápu, jakým směrem se vydat. Chápu ale, že nejdřív se musí usadit jedno a na to může navazovat další..
Ještě vlastně jedno.. asi jak se měním já, mění se i moje okolí a to i na místech – lidech – kde bych to ani náhodou nečekala.. Takovou sílu má naše kouzlení. Opatrujte se a těším se zase na nás všechny pohromadě. H. Z.

 

Holky, díky! Básnička (tedy verše) uuuužasná! A při jejím čtení jsem si vzpomněla, že po kurzu jsem se opět podívala na obrázek s motýlem, který jsme kdysi v rámci semináře dostala a tam je psáno: Tvůj čas v těle housenky vypršel, tvá křídla jsou připravena. A najednou jsem cítila, že už to není tak, jak se tam píše, ale že já opravdu LETÍM! Ano, ve slově Letím byl ještě takový ten úžas a překvapení a možná trochu i strach, nicméně už si to sedlo a teď už LÉTÁM – což mi vyzní, že už si to dokážu i užít. Takže fakt super posun – pro mě 😉 E. H.

Ahoj holky, chtěla jsem vás jen pozdravit :o)
a podělit se o to, že jsem si užila dovolenou u moře s rodinkou, mnohem víc jsem si uvědomovala, jak jsem za vše krásné (někdy ale i za to méně příjemné) neskonale vděčná! Jak se dokážu radovat z maličkostí a z žití v přítomném okamžiku! Při plavání daleko v moři jsem si až magicky uvědomovala spojení s matkou přírodou a všemi živočichy!
úžasné, úžasné, úžasné!
pa a krásný zbytek léta přeji M. Ž. 


Tak i já se přidám se svou troškou… Chci Vám všem totiž moc poděkovat, jak jsme hezky spolu pozitivně naprogramovaly vše možné, neboť do týdne po setkání na Vyléčeni se mi totiž doslova uzdravila kůže. Kdo nezažil, neumí si představit tu radost. Před setkáním jsem totiž asi 3 měsíce trpěla doslova svlékáním kůže, žádný krém ani promazávání nepomáhalo. A přitom si stačilo společně přát a spojit vše/propojit se pěkně dohromady :-). No a protože už mám důkaz, že to funguje, můžeme holky udělat ještě něco s mou bolesti zad? Můžete, prosím, se mnou prodýchnout oblast hrudníku v srdeční oblasti? Moc děkuji!!!!!
A abyste věděly, že také pracuji za nás všechny, opravdu jsem si dle svého předsevzetí založila sešit „uskutečněných přání“ a už to hezky přibývá a někdy mám pocit, že to doslova chytám ze vzduchu, přání a nápady – i od Vás :-). Tak klidně posílejte dál, já to „zaeviduju“ a zhmotnění přijde raz dva…
Pěkný den! E.H.

Ahoj holky, chtěla bych vám moc poděkovat za všechno, co děláte. Jak jsem vám posílala peníze, v duchu jsem vzpomínala, co všechno se změnilo od té doby, co k vám chodím, a změnilo se toho opravdu hodně, cítím se šťastnější, víc si věřím a potkala jsem spoustu úžasných lidí, kteří jsou mi blízcí. Díky zeleným potravinám jsem teď pořád zdravá, a to je pro mě úplný zázrak! Díky paní homeopatce, kterou jste mi doporučily, se mi taktéž zázračně hojí ruce. A včera jsem našla papír s afirmacemi na práci, které jsem si napsala v létě. A ony jsou teď pravdivé! A tak se mi potvrdilo, co často říkáte, že mám být trpělivá a důvěřovat, soustředit se na dobro, neboť každá myšlenka je energie. Zaplavil mě takový příval vděčnosti k vám, že jsem vám hned musela napsat.
Mějte se nádherně, moc se na vás v únoru těším! =) Vaše A. H.

Milé průvodkyně  – hlasatelky,
poslušně hlásím, že moje dušička i všechny další části mého já jsou vám vděčné, za úspěchy předešlého léčebného procesu osvobozování. 
S pokorou, úctou a láskou děkuji a krásný den přeji. J. K.

Ahoj, zdravím vás ženy všechny, díky za tento prostor k povídání.
Přesto, že jsem „svá témata“ už přetřásala na různých terapiích, mám teď pocit, že se mi konečně otevřela možnost k puštění a odpuštění. Mám silnější pocit vnitřní opory, jako bych si dovolila mít v sobě konečně mámu a tátu, tak jak jsem je vždycky potřebovala. Moc díky za tento prožitek, opravdu jsem při něm vnímala podporu celé skupiny.
Snažím se, aby vše co slyším, když nezapomenu, bylo pro mě léčivé. Držím nám všem pěsti, ať se hezky vyléčujeme.
Video fakt dobrý – díky. H. L.

Moje milé, nejmilejší tam uvnitř, krásné čtení, děkuji! Já se tak potácím, poznávám silu myšlenek, náhod a tak vůbec. Povídám si s vámi často, jen nejsem moc schopná to napsat, tu sílu toho okamžiku, uvědomění něčeho, co krásně někam zapadne a už se o tom ani nemusí mluvit natož pak psát..no, ale někdy to zdaleka není tak růžové a když už se má důvěra v tento a vůbec celý proces mého naplánovaného života sype, tak síla slov vše co vidím, je pro mě léčivé, mě postaví na nohy a někdy sesune na kolena. K. V.


Translate »