Reference Země Nezemě

Milé průvodkyně,

moc rádi bychom přihlásili Terezku do dalších seminářů!

Vnímáme, že jí to prospívá a taky prý baví. Dělá si hvězdu, nadechuje vnitřní sílu svého prvku, dělá si bublinu proti klíšťatům,.. Hodně toho na seminářích už vnímá a co se jí hodí, to myslím používá. Líbí se mi, že na rozdíl od individuálních terapií má energetickou podporu i mimo a že pracuje cela skupina.

Sdělila nám, že chce pokračovat a má nějaké tajemství, kvůli čemu chce jít dál. Víme, že vám věří a že si v semináři našla jednu bezva kámošku.

Moc bychom jí přáli, aby vystoupila z role chudinky, aby nabrala sebejistotu sama v sebe a v to co dělá. Aby dokázala být ve svém středu, sama sebou, láskyplná, tvořivá. Aby se jí zlepšil zrak.

Vždycky jsem si přála mít moudrou babičku, která by mě učila to, co jsem se ve škole nedozvěděla. Moc Terezce přeju, že má dvě moudré průvodkyně  a může si přes ně vzít, to co potřebuje.:-).

Děkujeme, že v seminářích pokračujete. Přejeme vám krásné léto!

S láskou  K.

 

Milé dobré víly,
přeposílám vám velmi krásnou a pozitivní zprávu od paní učitelky mého syna 🙂
….. musím vašeho syna obrovsky pochválit! 🙂 Vše se zlepšilo o 200 %. A co je nejlepší, že se jen a jen usmívá. I můj kolega ho dnes chválil, jak pracoval atd. 🙂 musíte mít určitě kouzelnou hůlku, že je váš syn po prázdninách úplně jiný. Moc Vám za to děkuji a budu se snažit, aby úsměv a píle už od vašeho syna nezmizely.:-) S pozdravem ………

Je to nádherné, když vidím, jak společně s D. rostu a zároveň posilujeme sebevědomí! Velké a láskyplné díky za vše:-)….děkuji, děkuji, děkuji!!!

S láskou v srdci S. a D.

Ahoj, to je hezké, jak se to všechno spojuje 🙂
Já měla taky dneska zvláštní den. Chodím se Z. asi od tří let na kardiologii, že tam má v srdíčku malou štěrbinku, tak ji sledují, jestli se nezvětšuje. Dneska jsme tam byly po dvou letech a paní doktorka nemohla štěrbinku najít! Tak Zuzanka už v srdíčku tu direčku nemá! Úžasný 🙂
… 🙂
Tak se mějte krásně, moc vás všechny zdravím! pusu M.

Ahoj lásky naše Evičko a Pavlínko,

chtěla jsem vám poděkovat hned, ale jistě nevadí, že je to se zpožděním.

Děkuji velmi moc za vaši stálou péči a podporu. Vaše zpráva a pomoc nám přišla na pomoc v okamžik, kdy jsem bodala jako včela a poté se tak cítila. Děkuji moc za uhašení :o). Jste světelný poklad!!

Přeji vám krásné srpnové dny a nádherné chvilky pod noční oblohou :o)

Balím k moři :o)))) a těším se na vás na krůčkách na konci září ve světelné záři :o)

Pa, pa s láskou Martina

Ahoj,
děkuji za zprávu o průběhu posledního semináře a vůbec za celý cyklus! Musím říct, že vděčností jsem přímo celá zjihlá :-).

Kluci se stali, díky celému procesu a vaší práci, naprosto neuvěřitelnými parťáky!
Dokáží se mnohem snáze domluvit mezi sebou, obhájí se lépe i přede mnou a nenechají se manipulovat, což prostě občas stále používám, když skrze svou netrpělivost chci všechno tady a teď hned! Umíme si vyříkat, jak co potřebujeme, M. mi jednou odpověděl, že jestli má přestat tohle dělat, tak to nebude on, že to nebude to jeho pravé já :-)) – má takovou průpovídku, kterou řekne třeba 15x za hodinu a mě to někdy točí 🙂 a prosím ho, aby přestal).

Díky Zemi Nezemi (plus jsme konečně znovu byli u konstitučního homeopata) se Š. přestal v noci počůrávat a M. to určitě taky brzy zvládne. Chodíme za sebou několikrát za den a říkáme si, že se máme rádi. I obě starší dcery jsou v úplně jiné náladě a pohodě.

Jenom díky vám, VYLÉČENÍ a ZEMI NEZEMI se nám daří zvládnout odstěhování …….., rozvod a celý proces přerušení naší nezdravé vazby a modýlků a stavba nového života s takovou lehkostí a téměř pohodou, že jenom zírám s otevřenou pusou a DĚKUJI!
Jsem si vědomá toho, že je ještě spousty práce na uzdravení našeho vztahu, odpuštění a propuštění ……….. s vděčností a láskou, ale jsem na dobré cestě a věřím.

DĚKUJI
 –

Posílám svůj příspěvek ohledně B. a jeho změn díky semináři.

B. se také díky seminářům změnil. Přesně jak píšeš, první byl nejnáročnější, bylo to pro děti těžké, ale i tak se těšil na další seminář a rád dělá domácí úkoly se semináři spojené. Když jsme dělali kořeny, to nás společně bavilo asi nejvíc a bylo zajímavé, jak vnímá koho z rodiny on.

Po posledním semináři byl hodně unavený. Po cestě domů jsme spíš mlčeli, ale prodloužili jsme si společný čas tím, že jsme ještě zašli do města na kafíčko. Bylo teplíčko, B. běhal bosky a také se nechal ostříhat. Takže změna veliká.

Předevčírem říkal, že už se ničeho nebojí, že se strachem umí zamést. Ptala jsem se ho, čeho se bál. Když byl menší, tak plastové rybičky na mých klíčích a teď nedávno tmy. Teď se prý už nebojí ničeho. Je to i znát. Měl velký strach z komunikace s dospělými i s tátou a to se změnilo i když před tátou pořád ještě něco tají a máme to mezi sebou.

Vztah se ségrou se také zlepšil, více si spolu hrají, táhnou občas za jeden provaz, když mám spor s jedním z nich, tak ho ten druhý hájí nebo si pomůžou, když se někomu něco nechce.

Jsem moc vděčná, že B. může na seminář jezdit a věřím, že bude pokračování, protože kluci ho chtějí!!!!! A já také, s láskou M.

Ahoj holky moje andělské,
když jsem D. na seminář hlásila, ani na minutu jsem nepochybovala, že dělám správně. A když jsem viděla jeho nadšenou zvědavost, bylo mi jasné, že to klapne 🙂
Pravda, po druhém setkání skupiny to bylo opravdu výživné a náročné, ale zase je aspoň vidět, jak se všechno vyplavuje a jak se můj chlapeček osvobozuje od mnohých stresů a frustrací. Náš leitmotif byl narušený vztah matka-syn, který vznikl už při náročných začátcích způsobených předčasným narozením a měsíčním pobytem v nemocnici. Teď, v jeho 7 letech, si konečně dovoluji plně milovat svého syna a vytvářet si vazbu, jakou dokážou cítit jen rodiče ke svým dětem. A on mi tuto lásku zrcadlí a jde vidět, jak je pro něj léčivá.
Jsem moc vděčná Pavlínce a Evče, že k tomu dovedly mě a posléze i D. a těším se, že naše láska nám oběma v životě bude přinášet radost, klid a potěšení.
Jasně že každý den není zalitý sluncem a věci někdy nejdou tak, jak bychom si oba přáli, ale někde hluboko v duši jsme oba silnější a naše místo v kruhu rodinném mnohem pevnější, což přináší víru, že vše je jak má být, a tudíž pro nás dobře.
Děkuji. Vám všem.
L.

 


Translate »