Dětské semináře

Učíme děti mít rády sebe a svůj život.

Malé děti jsou propojené samy se sebou a svými pocity. Nebojí se je projevovat a prožívat naplno. Žijí jen přítomným okamžikem a cele se do něj vloží. Plují se životem. Když však povyrostou, nastoupí do školy a přizpůsobí se řádu a tlaku okolí a společnosti, začnou se bát. Chtějí být ti dobří, ti nejlepší, chtějí být oblíbení, chtějí být chválení. To je velmi náročné a pro dětskou duši zhoubné.

Vnímáme proto jako nezbytné, učit děti znovu vlastní hodnotě, naučit je milovat sami sebe a být se sebou spokojeni. Dětské semináře pro 80 dětí od 5 do 16 let jsme dosud uspořádaly v letech 2013-2015.

Na jaře 2015 se začala objevovat potřeba intenzivnější práce s dětmi a zároveň i propojení a spolupráce maminek v cyklu VYLÉČENÍ a jejich dětí pro rychlejší transformaci celé rodiny. Od podzimu 2015 proto odstartoval projekt ZEMĚ NEZEMĚdětský cyklus 4 dopoledních setkání v průběhu školního roku, zakončený 4 denním společným pobytem pro maminky a jejich děti.

Pro školní rok 2017-2018 již provázíme 4. skupinu dětí.

Se zájemci z řad absolventů cyklu Země Nezemě z předchozích let se dále potkáváme v navazujícím programu.

Skrze práci s dětmi přímo či nepřímo působíme na celé rodiny a v roce 2017 se nám do cyklu Vyléčení pro dospělé hlásí již i první z tatínků 🙂

Více o cyklu seminářů ZEMĚ NEZEMĚ se dočtete zde.

Termín pro jednodenní dětský seminář Žijí vaše děti s lehkostí motýla? není z důvodu probíhajících dětských cyklů vypsán. Pokud byste měli o účast zájem, napište prosím na vyleceni(zavinac)vyleceni.info. Ozveme se Vám.

Reference ze seminářů:

„Musela jsem překonat sama sebe, abych si sedla na ten trůn.“
„Mami, strašně mě potěšilo, když mě Pavlínka pochválila.“
„Někdy cítím strachy kolem břicha, ale já je zvládnu.“
„Nebaví mě vládnout, tak si budu radši říkat, že jsem silnou a moudrou dívkou.“
„Jsem unavená, ale cítím se uvolněně.“
„Mami, já jsem viděl svoje anděly!“ „Já jsem ti říkala, že tě stále doprovází a hlídají.“ “ No, jo, ale já jsem je konečně i viděl! Bylo to moc krásný, budu si je volat každý den.“ 
.
.

Dětské semináře