Propojení – léčivé relaxace

NEJOBLÍBENĚJŠÍ část seminářů Vyléčení může být s vámi!

Léčivé relaxace s názvem „PROPOJENÍ“ vycházejí ze zkušeností a shrnují to nejdůležitější, čím si každý účastník cyklu Vyléčení prochází.

Léčivé relaxace jsou jemné a přitom efektivně poslouží k uvolnění stresu, navození léčivého klidu i k probuzení radosti a vyživování se životem.

V průběhu 12 měsíců od nás obdržíte minimálně 12 nahrávek, které vás provedou stěžejními a vždy aktuálními tématy.

Cena ročního souboru léčivých relaxací  3 800 Kč
pro účastníky cyklu Vyléčení                                  2 000 Kč

pro seznámení se s nahrávkami úvodní balíček 1. a 2. nahrávka 500 Kč
každá další jednotlivá nahrávka                               380 Kč
dokoupení celého souboru relaxací                      3 500 Kč

Věříme, že si dopřejete podporu na své cestě životem, a my se na Propojení s vámi moc těšíme.

MLUVENÁ RELAXACE – mluvené slovo nahrané v naladění na svět energií nás vede do hluboce relaxovaného stavu, kdy klid prostupuje i na podvědomou a fyzickou rovinu. A vy tak máte možnost v pohodlí a bezpečí svého domova pro sebe opakovaně jemným a zároveň efektivním způsobem umožnit mnohé. Každému se někdy přihodí, že se na něčem „zasekne“ a je jedno, jak je kdo na své cestě duchovního života daleko. Každý narážíme na svá omezení a je to úplně přirozené.

Přinášíme vám možnost nechat se jimi provést a vytěžit z toho, čím procházíte, maximum. Zlepšuje se schopnost vyživovat  se životem, a tím prožívat naplněný život ve spokojenosti a radosti.

Během roku společně projdeme stěžejní životní témata, která bývají v pozadí bloků, jež různým způsobem narušují naši psychickou či fyzickou pohodu.

Jedná se o koncept relaxací, které se dají využívat opakovaně a vždy pro vás udělají kus práce, ať už je budete vědomě vnímat či při nich jen odpočívat.

úvod z relaxace Propuštění bolesti

 


Translate »